Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

M the Duke - edged Cock Ring, polished

- Erekčný krúžok zo 100% chirurgickej nehrdzavejúcej ocele, starostlivo ručne leštený

- Dostupné v brúsenej, leštenej alebo s gravírovanými lebkami

- Erotický klenot, ktorý môže viesť k dlhšiemu a intenzívnejšiemu sexu

- Odporúčaná doba nosenia je asi 30 až 35 minút

- Dostupné s priemerom 48 mm, 51 mm alebo 55 mm

Read moreShow less
44,90 €

História ceny     História ceny

Najnižšia cena za posledných 30 dní bola 44,90 €

Erekčný krúžok na penis - leštený
Na objednávku
Referencia:
46425
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Vyčistite krúžok - na tri intenzívne kolá

Prijímate výzvu dostať sa do ringu s His Ringness The Duke? S 260 g je tento erekčný krúžok ľahký, ale môže výrazne zapôsobiť. Tento erotický šperk, ktorý je špičkovej formy a je vyrobený z vysoko kvalitnej čistej chirurgickej nehrdzavejúcej ocele, si získava rešpekt. Bez ohľadu na to, v ktorej povrchovej úprave sa prezentuje: kartáčovaná, ručne ručne leštená do vysokého lesku alebo - pre zlých chlapcov - vyrytá lebkami. Nie je však potrebné skrývať svojich členov. Jeho Ringness The Duke vám koniec koncov môže pomôcť pri dlhšom a intenzívnejšom sexe. Takže ukážte svoju výdrž kolo za kolom.

Využitie

Buďte odvážni a postavte sa svojmu mužovi. Nikdy nenasadzujte erekčný krúžok, keď ste vzpriamený. Opatrne vložte do semenníka jeden semenník, potom druhý a potom penis. A nepreháňajte to, nemali by ste prekročiť dobu nosenia 30 až 35 minút. Nakoniec šťastný, ale aj úplne zničený? Odstráňte krúžok - v prípade potreby použite mazivo.

Dimenzovanie

No, áno - ide o veľkosť. Ak si vyberiete široký erekčný krúžok, pravdepodobne nedosiahnete požadovaný efekt a môže dokonca spadnúť. Ak je krúžok príliš tesný, môže to viesť k zdravotným problémom. Preto sa vždy uistite, či je erekčný krúžok tesný, ale nikdy nepríjemný alebo bolestivý.

Takto zvolíte správnu veľkosť: omotajte kúsok nepružnej šnúry okolo mieška a penisu tak, aby sa konce nití stretli nad penisom. Utiahnite šnúrku len toľko, aby ste cítili príjemný tlak. Označte dva priesečníky čiary a zmerajte dĺžku s presnosťou na milimetre. Táto dĺžka vydelená Pi (3,14) dáva požadovaný priemer. Ale prosím, nevládnite palcom - viete, že veľa z nás zlyháva pri slávnych osem palcoch. Aha - a ešte jeden tip: Merajte niekoľko dní v rôznych časoch, pretože môžu nastať prirodzené zmeny. Ak máte pochybnosti, vždy zvoľte väčšiu veľkosť.

Read moreShow less
Detaily produktu
46425

Špecifické referencie

ean13
4260152464259
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu