Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

M Big Bend-it! - without e-stim - black

- Inovatívny stimulátor prostaty - Vyrobené zo 100 silikónov lekárskej kvality - Vďaka svojej zakrivenej podobe je taký vzrušujúci - Mimoriadne flexibilný vďaka technológii Flex & Stay od spoločnosti Mystim - Obzvlášť hladký a mäkký povrch
Read moreShow less
49,90 €
Na objednávku
Referencia:
46485
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Ballsy trojka
Nenechali ste Big-Bend-it! dole len preto, že je krivý. Najmä keď hrá na tejto tvojej prostate dosť nepríjemné triky. Neuveriteľné, ako ďaleko sa dá tento stimulátor prostaty (vrátane jeho vodičov) ohnúť a zamotať do všetkých strán. Tajomstvom tejto pôsobivej flexibility je technológia Flex & Stay Technology od spoločnosti Mystim. Stačí ho zatlačiť tak, ako sa vám páči, a takto to zostane, kým ho nezmeníte. Skúste to so svojím schlongom ... alebo možno nie!

E-Stim

Ohnuté alebo nie - pokiaľ ide o elektrickú stimuláciu, Big Bend-it! je vždy v najlepšej forme vôbec. Možno budete chcieť rozšíriť svoje chápanie vzrušujúcej intenzity, keď tento inovatívny bipolárny elektrostatický stimulátor prostaty hrá svoje tri výrazné vlastnosti: má pôsobivú veľkosť a tri guľôčky v tvare vajca - čo pre vás neznamená nič viac ako trojnásobnú zábavu . Na aktiváciu elektrických stožiarov by ste potrebovali zariadenie ako Mystim Tension Lover alebo Mystim Pure Vibes.

Ako použiť

Život je príliš krátky na to, aby sme sa bili okolo krovia, tak poďme začať, však? Jednoducho zapojte správne káble (nie sú súčasťou balenia) do portu hračky! Ale skôr ako vložíte Big Bend-it! a zapnite elektrickú stimuláciu, možno si budete chcieť dopriať niečo klzké: lubrikačný gél na vodnej báze, napríklad Mystim Bonnie & Glide, alebo lubrikačný gél, ako je Mystim The Goldfather. Verte nám - bude to čerešnička na torte vašej masáže prostaty.

Čistenie a starostlivosť

Na čistenie naozaj nebudete musieť ísť cez veľkú vodu alebo do pekla. Big Bend-it! je 100% vyrobený z lekárskeho platinového silikónu, takže potrebujete iba vodu, nejaký čistiaci prostriedok a sem-tam dezinfekčný prostriedok.

Mimoriadne hygienický materiál má tiež veľmi hladký a mäkký povrch, ktorý sa vám bude pekne vnoriť k pokožke.
Príjemný telesný kontakt, o ktorom pravdepodobne budete mať ***.

 

TECHNICKÉ DETAILY
Typ: stimulátor prostaty
Dĺžka: 18 cm (7 palcov)
Priemer: 1,5-4,4 cm
Hmotnosť: 180 g
Farba: Sexy čierna
Vyrobené zo 100% lekárskeho platinového silikónu
Záruka 12 mesiacov
Pokyny v GER, ENG, FR, ITA, ESP, NL a RU
Read moreShow less
Detaily produktu
46485
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu