Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

M Booty Garland anal chain S

- Veľkosť S. - Bipolárna elektrická sexuálna hračka - použiteľná s alebo bez externých elektród - Vďaka špeciálnemu tvaru retiazky sa ľahko vkladá a vyberá - Kombinuje výhody cvikov na panvové dno s veľmi efektívnym EMS - Gule sú 100% obalené lekárskym silikónom a majú tak príjemný pocit - Obzvlášť hladký a mäkký povrch
Read moreShow less
79,90 €
Na objednávku
Referencia:
46280
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Čarodejník z OH MôJ BOŽE
Nezáleží na tom, či už ste niekde za dúhou alebo tajne pod perinami - Booty Garland vás núti spievať svoje chvály. Pomalé vkladanie a vyberanie tejto nádhernej análnej reťaze vás pravdepodobne prinúti usmievať sa od líca k lícu. Extatická viacnásobná reťazová reakcia, pretože so štyrmi vypučenými loptičkami pekne zoradenými za sebou - je tu zaručená kopa orgiastickej zábavy. A to najlepšie na tom: Toto stimulujúce potešenie môžete mať každý deň. Krok za krokom a dokola. Znie to magicky, však?

E-Stim

Vďaka čierno označenej vodivej ploche sa mäkký a stimulujúci účinok impulzov odvíja presne podľa vašich predstáv. Ste tým, kto to všetko a stále riadi, regulujete intenzitu a impulz podľa ľubovôle. Na aktiváciu týchto dvoch pólov potrebujete elektrické zariadenie, ako je Cluster Buster, Tension Love alebo Pure Vibes.

Využitie

Booty Garland sa stará o to, aby všetko vo vašej zóne potešenia prebehlo hladko. Čím viac ste schopní držať svoje kone, tým dlhšie si môžete vychutnať svoje vzrušenie a využiť všetky tieto chtíčové chvíle. Použite lubrikant na báze vody a veci hladko zapadnú na svoje miesto. A keďže je to také príjemné, urobme to znova ... a možno tentokrát análne? Urobte z Booty Garland guľku a retiazku a vyfúknite mozog.

Čistenie a starostlivosť

Láska na prvý dotyk: guličky sú 100% zaliate lekárskym silikónom, majú veľmi príjemný pocit, sú vodotesné, ľahko sa čistia a sú tiché počas používania ... ak nie, trochu sten unikne vašim perám sem a tam. Pripravte sa na zabitie žiadostivého kvalitného času pomocou fantastických orgazmov. Čím dlhšie - tým lepšie.

 

TECHNICKÉ DETAILY
Typ: e-stim análne reťazce
Dĺžka: 30 cm
Priemer: 3 cm
Hmotnosť: 103g
Farba: čierna
Gule sú 100% obalené lekárskym silikónom
Vodeodolný
Vyžaduje elektrické zariadenie
Pripojenie pomocou zástrčky Mystim
Záruka 12 mesiacov
pokyny v ENG, GER, FRA, ITA, ESP, NL a RUS

 

Read moreShow less
Detaily produktu
46280
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu