Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

M John Buttplug L

- Veľmi ľahké vkladanie vďaka zužujúcemu sa kovu

- Elektrickú stimuláciu je možné pocítiť veľmi skoro

- Vyrobené z vysoko kvalitného a hygienického lekárskeho hliníka

- Pred použitím je možné ich ohriať na kúrení alebo ochladiť v chladničke

Read moreShow less
99,90 €
Na objednávku
Referencia:
46210
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Johnny, ach Johnny! Kde si ty?

John je viac než len playboy, a preto rád zmizne tam, kde slnko takmer nikdy nesvieti. Pretože sa jeho telo zo svetlého lešteného hliníka zužuje k jeho jemne zaoblenej špičke, uľahčí vám ho vloženie, aj keď ste panna, pokiaľ ide o análne hračky. Všetko je tu prvýkrát a život je plný šancí na prehĺbenie prvých skúseností.

E-Stim

Priamo do šťastia: Iba pár centimetrov a dva póly tejto nepatrnej zástrčky Mystim E-STIM BUTT PLUG sú už izolované. Na aktiváciu elektrických stĺpov potrebujete zariadenie ako Cluster Buster, Mystim Tension Lover alebo Mystim Pure Vibes. A potom - bláznivý Johnny - môže naštartovať elektrická stimulácia. Už keď vás Johnny roztiahne, prúd vás začne štekliť, mravenčiť a pekne na vás pulzovať. Párty môžete dokonca rozohriať jednoduchým zahriatím malého Johna na kúrenie predtým, ako sa pustíte do hry ... alebo ochladením v chladničke.

Intenzita

Toto tingly a žiadostivé potešenie vás môže baviť celé hodiny, ak je to vaša hra. Stimuláciu môžete meniť tak, aby ste sa dostali k jednému vzrušujúcemu vrcholu za druhým. Alebo si môžete ušetriť iba okamihy pred kumulovaním. Ako si prajete ... alebo ako si upravíte svojho Johnnyho.

Čistenie

John je vyrobený z hygienického hliníka používaného v lekárskom inžinierstve. Na vyčistenie použite len trochu vody a jemné peny a pravidelne do nej robte dezinfekciu priateľskú k pokožke. Po úplnom vysušení je pripravený na ďalšiu veľkú operáciu.

Spracovanie

ZÁTKA E-STIM BUTT je vyrobená z hygienického lekárskeho hliníka a opatrne ručne leštená. Niekto, kto je vynikajúci, by sa nemal vôbec skrývať - ​​ale niektorí dobrodinci jednoducho pracujú tajne. Radi tvrdo a s radosťou pracujú, aby vytvorili nezabudnuteľné chvíle. A je ťažké zastaviť ich pokrok. Prečo sa všetci nemôžu tak dobre baviť v práci ako John a jeho bratia Little John, Big John a Giant John.

 

TECHNICKÉ DETAILY
Typ E-Stim análny kolík
Dĺžka 10,5 cm
Priemer 5 cm
Hmotnosť 300 g
Veľkosť L
Farba strieborná
Vyrobené z ručne lešteného lekárskeho hliníka
Vyžaduje sa elektrické zariadenie
Pripojenie cez Mystim-Plug
Záruka 12 mesiacov
Pokyny v GER, ENG, FRA, ITA, ESP, NL a RUS

Read moreShow less
Detaily produktu
46210
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu