Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

M Dilatátor - Slim Finn Urethral Sound

Tenký a hladký zvuk močovej trubice pre intenzívnu e-stimuláciu penisu. 6 mm tenký nástroj sa ľahko zavádza do močovej trubice. Štýlový vzhľad vďaka jemne zaobleným špičkám. Vyrobené z lekárskeho hliníka a opatrne ručne leštené až po hladký povrch. Pred použitím je možné ich ohriať alebo ochladiť.

Read moreShow less
84,90 €
Na objednávku
Referencia:
46190
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Vďaka elegantnému a ľahkému telu vedie dilatátor močovej trubice celý rozsah senzácie elektrostimulácie na vzrušujúco neobvyklé miesta. Jeho jemne zaoblené hroty a plynulý plynulý prechod medzi pólmi mu dodáva nielen štýlový vzhľad, ale tiež uľahčuje jeho zavedenie do močovej trubice - s trochou cviku (a lubrikantu). Akonáhle je Thin Finn na mieste, kombinuje horkosladký úsek zvnútra s nekonečným dráždením impulzov do jedinečnej kompozície.

E-Stim

Priamo do šťastia: Iba pár centimetrov a dva póly tohto kompaktného dilatátoru sú už izolované. Na aktiváciu elektrických stožiarov potrebujete zariadenie ako Cluster Buster, Mystim Tension Lover alebo Mystim Pure Vibes.  Prúd vás začne pekne štekliť, tŕpnuť a pulzovať. Váš výlet po elektrónkach môžete okoreniť jednoduchým zahriatím Thin Finna predtým, ako sa pustíte do hry ... alebo ochladením v chladničke.

Intenzita

Nechajte sa rozmaznávať týmto uštipačným a žiadostivým potešením celé hodiny.. Môžete tiež zmeniť stimuláciu tak, aby ste sa dostali k jednému vzrušujúcemu vrcholu za druhým. Alebo si môžete ušetriť iba okamihy pred kumulovaním. Presne tak, ako si prajete ... a ako upravujete nastavenie.

Čistenie

Na vyčistenie použite len trochu vody a jemné peny a pravidelne do nej robte dezinfekciu priateľskú k pokožke. Po úplnom vysušení je pripravený na ďalšiu veľkú operáciu.

Thin Finn je vyrobený z hygienického lekárskeho hliníka a starostlivo leštený ručne.

Read moreShow less
Detaily produktu
46190
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu