Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne
Otrocká zmluva

Čo je vlastne otrocká zmluva ?

Otrocká zmluva vymedzuje a definuje základné pojmy (otrok/otrokyňa alebo Pán/Pani), ďalej obsahuje presné stanovenie vzťahu, praktík ktoré sú detailne rozpísané a v neposlednom rade rovnako stanovuje práva a povinnosti oboch strán. Po uzatvorení zmluvy sa otrok/ otrokyňa stáva "majetkom" svojho Pána/Pani, ktorý sí následne s otrokom môžu nakladať poľa svojho uváženia a potrieb. (podľa dohody/zmluvy) Otrokov podpis je jedným z posledných slobodných rozhodnutí, ktoré urobí.

Podpisom sa všetko práve začína...

Po podpise zmluvy to pravé ešte len začína. Otrok nemá právo premýšľať a konať bez dovolenia svojho Pána/Pani. Stáva sa tak nástrojom určeným na hranie, pohodlie, spokojnosť, zábazu a starostlivosť o Pána/Pani. Zmluva by mala byť spísaná stručne, jasne a mala by definovať základné pojmy, podrobnosti o praktikách a trestoch ktoré Pán/Pani vykonáva. V neposlednom rade by mala obsahovať aj pracovné povinnosti otroka. Rovnako je dôležité mať v zmluve zapísaný aj zdravotný stav otroka aby nedošlo ku komplikáciám. Človek ktorý ide do D/S vzťahu potrebuje alebo mal by byť uvedomelý.

Pozor : Otrocká zmluva je právne neplatná. Tejto téme sme sa venovali v článku „BDSM ako fenomén z právneho pohľadu“  avšak vo vzťahu D/S je nedotknuteľná.

Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu