Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

Komunikácia – kľúč ku skvelej a bezpečnej hre

Najdôležitejšou úlohou, ktorú hrá  Dominant, je zaistiť duševnú a fyzickú bezpečnosť submisíva, najmä začínajúceho, ktorý nemá ani poňatia, čo ho čaká počas prvých sedení.  

Druhou kľúčovou úlohou, ktorú Dom zohráva, je pochopiť kľúčové fyzické, sexuálne a psychologické spúšťače, ktoré ho sexuálne uvoľnia.  

Nasledujúcich pár otázok stanovuje hranice bezpečnej hry a tiež odhaľuje niektoré kľúčové sexuálne a psychologické spúšťače submisíva.

1)     Aké sú vaše limity v BDSM?  (Skat, moč, zlatý dážď, ihly/nože/oheň, lekárska hra, verbálne alebo fyzické ponižovanie, zatváranie do klietok, silná bolesť, deti/zvieratá atď.).  Toto stanovuje aktuálne limity komfortu hry pre sub.  Tieto limity sa časom, dôverou/oboznámením sa s Dom a skúsenosťami s BDSM pre každého sub zjemnia a budú sa meniť.  Prekročenie týchto limitov bez predchádzajúcej diskusie so submisívnym hráčom je vážnym porušením protokolu pre bezpečnú hru, vážnou zradou submisívnej dôvery a môže v submisívovi vyvolať záchvat paniky.

 

2)     Ktoré praktiky BDSM by ste chceli vyskúšať a prečo?  (t. J. Zmyselné dotyky, otroctvo, zaviazanie očí, výprask, ťahanie za vlasy, bičovanie, nútené orgazmy, nútené striekanie, odopieranie orgazmu, análny, drsný sex, fist, horúci vosk atď.).  Je dôležité pochopiť, prečo niekto túži po týchto špecifických zážitkoch a aké pocity v nich vyvolávajú.

 

3)     Aké predstavy o otroctve/podriadení/role máte?  (šéf a sekretárka, nezbedná školáčka a učiteľka, policajt a šlapka, znásilnenie, viacerí muži/gangbang, nahí a so zaviazanými očami v skupine mužov atď.).  Špecifické fantázie, po ktorých subík túži, nám veľa napovedia o základných scenároch a témach, ktoré ho vzrušujú (príťažlivosť k autoritám s mocou, dobré dievča prinútené robiť zlé činy, strata kontroly, zmyslová deprivácia, sexuálne nútenie,  sex s cudzími ľuďmi, sex s mnohými mužmi, sex v cudzom prostredí alebo na verejnosti atď.).  Tieto témy možno ľahko integrovať do scén, ktoré Dom navrhuje pre konkrétneho sub.

 

4)     Aké kľúčové slová spúšťajú vaše vzrušenie, submisívnu stránku?  Slovné frázy ako „Ty si moja štetka“, „Kto je moja kurva?“, „Komu patrí tento zadok?“ a „fajči mi vtáka“ všetky majú mocné sexuálne posolstvá vlastníctva a kontroly, keď sa vyslovia v správnom kontexte.  Sú to mocné psychologické spúšťače sexuálneho vzrušenia, ktoré môžu sub okamžite priviesť do neposlušného a submisívneho myslenia.  Vedieť, ktoré frázy špecificky vzrušujú submisívneho jedinca je kľúčom k tomu, aby ste ho posunuli na ďalšiu úroveň vzrušenia počas sedenia.   

 

 

Na záver sa nezabudnite spýtať na jeho zdravotné obmedzenia a už si to len užívajte!

Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu