Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

Reťazový bič

Nerezový reťazový bič s rukoväťou v tvare dilda. Rukoväť je vyrobená z pevnej chirurgickej ocele pre vašu bezpečnosť a hygienu, čo ju robí dokonalou pre vaginálnu aj análnu hru. 8 reťazí je dosť ťažkých a vytvára tvrdý náraz. Tento exkluzívny multifunkčný bič vytvorí pre oboch partnerov nezabudnuteľný zážitok.

Celková dĺžka: 55 cm.
Dĺžka retiazok: 35 cm.
Počet reťazí: 6.
Dĺžka rukoväte: 20 cm / 8 palcov.
Hmotnosť: 1,8 kg.

Read moreShow less
249,90 €

História ceny     História ceny

Najnižšia cena za posledných 30 dní bola 249,90 €

Na objednávku
Referencia:
00046
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Stále hľadáte multifunkčnú hračku, ktorá by sa dala využiť nielen pri nárazovej hre, ale aj pri senzorickej hre? Už nemusíte hľadať, pretože tento reťazový bič je to, čo ste vždy hľadali.

Náš reťazový bič je úžasná hračka, ktorá dodáva do tréningu pre obidve strany viac senzácie a extra hĺbky. 8 kovových chvostov je schopných vyvinúť určitú váhu a intenzitu pre každý zásah, takže už nikdy nebudete mať ani najmenší problém, aby sa váš partner zvíjal vo veľkej rozkoši a bolesti.

Rukoväť s dokonalým tvarom, ktorá sa dá použiť ako dildo, je vyrobená z chirurgickej ocele, materiálu, ktorý je známy predovšetkým pre svoje hygienické vlastnosti, vysokú odolnosť proti teplotným rozdielom a nenáročnú údržbu. Ak si teda prajete spestriť hru a nechať partnera dýchať, stačí dať bič do mrazničky, ponoriť na chvíľu do studenej alebo horúcej vody a vychutnať si zvýšenú stimuláciu. Keď ho musíte vyčistiť, postačí vám teplá voda a mydlo.

Read moreShow less
Detaily produktu
00046
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu