Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Vstupujete na stránku so sexuálnou a erotickou tematikou. 

Stránka je preto určená len osobám nad 18 rokov. 

Máte viac ako 18 rokov?


Ano       Ne

AB - Sexy latexové legíny na zips

AB : veľkostná tabuľka

Dávajte prosím extra pozor na niekoľko vecí:

- Veľkosť S, M, L, XL sú o 1 - 2 čísla menšie než je bežné. Veľkosť S z tejto kolekcie vyzerá skôr ako detská veľkosť a je takmer nepoužiteľná!

- Medzi veľkosťami XL a XXL je markantný veľkostný skok, takže pre mnohé z vás je kompletná kolekcia Anita Berg celkovo nepoužiteľná.

- Anita Berg uvádza hrúbku latexu 0,4 mm no realite je celá táto kolekcia o niečo hrubšia cca 0,5 - 0,6 mm a latex je oproti ostatným výrobcom o niečo hrubší.

- Rozdiel medzi obvodom pŕs a pásu je menší než je obvyklé, takže sa táto kolekcia hodí predovšetkým pre ženy s menším poprsím.

Klasický štýl. Dlhé, tesné nohavice tradičného strihu vyrobené z latexu. Vytvoria dobré duo s podprsenkami aj blúzkami s krátkym a dlhým rukávom. Zapínajú sa na zips pomocou dvoch bežcov, prechádzajúcich cez rozkrok. Latexové legíny zvýraznia tvary. Budete sa v nich cítiť veľmi provokatívne. Dĺžka zipsu: 30 cm. Výrobok je vyrobený z prírodného latexu. Skutočné rozmery jednotlivých odevov sa preto môžu mierne líšiť od tých, ktoré sú uvedené v popise. Legíny sa zasielajú zákazníkovi v lesklej forme. Aby ste dosiahli lesk, ktorý vidíte na fotografiách, použite na jeho údržbu leštidlo určené na latexové oblečenie. Prírodný latexový materiál: 0,4 mm
Read moreShow less
72,90 €
Farba
  • Čierna
  • Transparentná
  • Červená
Veľkosť
Na objednávku
Referencia:
AB4814
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Detaily produktu
AB4814
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Menu